Alice Oseman i jej nowa książka

Heartstopper Tom 3 to kontynuacja serii, która cieszy się sporą popularnością. Jest to seria napisana przez autorkę Alice Oseman. Najnowsza część tej serii została wydana w 2022 roku, a jej fabuła graficzne powieści, które skupiać się będą na tematach miłosnych. Warto przekonać się, co jeszcze można znaleźć w książce oraz co przygotowała pisarka dla swoich fanów. 

Heartstopper tom 3- co można znaleźć w środku?

Heartstopper tom 3 to przede wszystkim opowieść o miłość innej niż wszystkie. Mowa tutaj o parze, która nie jest heteroseksualna. Ich pozycja w społeczeństwie nie jest pewna. Nie mogą oni być pewni, na jakie traktowanie mogą liczyć, kiedy już zdecydują się wyjść z szafy. Może ich czekać akceptacja, a także bolesne odrzucenie. Nie pewna jest nie tylko reakcja ze strony otoczenia, czyli pracowników, sąsiadów i tak dalej, ale też ze strony rodziców. Charlie oraz Nick mają przed sobą spore wyzwanie. Wyjście z szafy może być czymś wielkim, ale też może być wydarzeniem, którego będzie można pożałować w później. Niezależnie od rozwoju sytuacji czytelnik wszystkiego się dowie w trakcie lektury. Jest to powieść graficzna, a więc cała historia została opowiedziana w obrazkach. Warto przekonać się, co można w niej znaleźć.

Heartstopper tom 3- kim jest autorka?

Heartstopper tom 3 to dzieło, które zostało stworzone przez Alice Oseman. Jest to pisarka, która urodziła się w Kent. Obecnie pisarka jest jeszcze bardzo młodą osobą. Studiuje, a jak mówi, jej marzeniem jest uniknięcie pracy biurowej. Pisanie książek to pasja, która wiążę się z jej życiowym celem. Obecnie pisarka zdołała stworzyć już kilka powieści. Jej dzieła cieszą się niezaprzeczalną sławą, a Netflix poczynił już przygotowania do adaptacji. Warto przekonać się, że Alice jest utalentowaną pisarką, która wie, jak zachwycić fana oraz porusza aktualne, ważne problemy. Jej twórczość może zachwycić każdego oraz poszerzyć znacznie horyzonty. Warto się przekonać, że Alice to pisarka, która przemówi do każdego pokolenia.