Heartstopper tom 3- książka o nowoczesnych problemach

Heartstopper tom 3 (nie zwlekaj z zakupem – szybka wysyłka i tani asortyment) to książka, która jest dedykowana dla czytelników w każdym wieku. Jest to pozycja, która jest kontynuacja sławnej serii od angielskiej pisarki. Seria porusza problemy miłosne, jednak od całkiem nowej strony. Jest to seria, która mówi jasno, jak obecnie wygląda sytuacja ze sprawami sercowymi. Seria mówi o homoseksualizmie oraz konsekwencjach, jakie czekają na osoby, które mają inną orientację seksualną niż większość. Warto wiedzieć, że seria została napisana przez bardzo młodą pisarkę Alice Oseman, która ma wielki talent.

Alice Oseman i jej najnowsza książka

Alice Oseman to pisarka, która jeszcze nie ma długiego stażu. Jednak mimo młodego wieku już zdążyła ona zaskarbić sobie sławę. Jej książka ma wkrótce zostać zekranizowana przez Netflix, co na pewno jest sporym wyróżnieniem. Pisarka jeszcze studiuje. Jej dziedziną zainteresowania jest anglistyka, którą też studiuje. Pisarka skupia się na literaturze młodzieżowej oraz komiksach, co widać na przykładzie książki heartstopper. Jest to powieść graficzna, gdzie cała historia jest opowiedziana na obrazkach. Warto przekonać się, o czym opowiada Alice Oseman.

Alice Oseman i jej najnowsza powieść

Alice Oseman i seria Heartstopper. Tom 3 to opowieść, w której mowa o miłości homoseksualnej. Główni bohaterowie mocno się kochają i tego są pewni, jednak nie wiedzą jeszcze, jak pokazać swoją miłość światu oraz czy w ogóle warto to zrobić. Ich miłość mogłaby pozostać tajemnicą, jednak nie można wiecznie chować wszystkiego. W książce można poznać historię, gdzie miłość musi przezwyciężyć hejt, nienawiść, uprzedzenia oraz tradycję. Pisarka w piękny, choć prosty sposób porusza zjawisko, które jest powszechne, jednak jeszcze często nieakceptowane. Warto zapoznać się z książką i dowiedzieć się, co czeka głównych bohaterów. Jest to historia, która ma wiele do zaoferowania. Poszerza horyzonty, uczy empatii oraz zrozumienia dla drugiego człowieka. Jest to opowieść o tym, jak można podejść do problemu oraz go rozwiązać.